Сторони паралелограма дорівнюють 6см і 10см,а висота,а висота проведена до більшої з них, дорівнює

5см.Очень срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Для розв'язання задачі нам потрібна формула для знаходження площі паралелограма:

S = a * h

де a - одна зі сторін паралелограма, h - відстань між протилежними сторонами.

Оскільки висота проведена до більшої зі сторін паралелограма, то ми знаємо, що вона дорівнює 5 см. Також нам потрібно знайти другу сторону паралелограма. Оскільки протилежні сторони паралелограма паралельні, то друга сторона дорівнює 6 см.

Тоді ми можемо знайти площу паралелограма:

S = a * h = 6 см * 5 см = 30 см²

Отже, площа паралелограма дорівнює 30 квадратних сантиметрів.