Два кола мають внутрішній дотик. Знайдіть радіуси цих кіл, якщо радіус одного з них у 6 разів

більший за радіус іншого, а відстань між центрами дорівнює 20 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Талашок Дарья.

Ответ:

r=4см

R=24см

Объяснение:

r=x

R=6x.

ОО1=20см

OO1=R-r; при внутрішньому дотику.

Рівняння:

6х-х=20

5х=20

х=20/5

х=4см (r)

R=6x=6*4=24см