один із катетів прямокутного трикутника більший за інший на 14см, гіпотенуза дорівнює 34см,

знайдіть площу даного трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Малолеткина Александра.

Ответ:

ВІДМІТЬ ЯК НАЙКРАЩА ВІДПОВІДЬ!!!

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі потрібно визначити довжину катетів. За теоремою Піфагора, яка стверджує, що сума квадратів катетів дорівнює квадрату гіпотенузи, маємо:

a^2 + b^2 = c^2

де a та b - катети, а c - гіпотенуза.

Підставляємо в формулу відомі значення:

a^2 + (a+14)^2 = 34^2

Розв'язуємо рівняння:

2a^2 + 28a - 420 = 0

a^2 + 14a - 210 = 0

(a + 20)(a - 10.5) = 0

Отримали два корені: a = -20 і a = 10.5. Оскільки довжина сторони не може бути від'ємною, то відкидаємо перший корінь і приймаємо a = 10.5.

Тоді другий катет дорівнює a + 14 = 24.5.

Знаходимо площу трикутника за формулою:

S = (a * b) / 2 = (10.5 * 24.5) / 2 = 128.625

Отже, площа даного трикутника дорівнює 128.625 квадратних сантиметрів.

Отвечает Богданов Никита.

Ответ:

.........

Объяснение: