Один з кутів трикутника дорівнює 76°,а другий на 12° більший за третій.Знайти менший кут.


Ответы на вопрос

Отвечает Зенков Никита.
Сума кутів трикутника дорівнює 180°
Зробимо рівняння:
76°+Х+Х+12°=180°(Де Х—менший кут)
2Х=180-76-12
2Х=92°
Х=46°(менший кут)
Х+12°=46+12=58°
58+46+76=180°
Відповідь: менший кут дорівнює 46°