СРОЧНОО Дано трикутники АВС і DEF, AB = DE, AC=DF, BC = 8см. Градусна міра кута ВАС дорівнює

градусній мірі кута EDF. Знайдіть EF.

Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Данила.

Ответ:

довжина сторони EF дорівнює 8 см.

Объяснение:

За умовою задачі, у трикутниках АВС і DEF ми маємо:

AB = DE,

AC = DF,

BC = 8 см.

Також нам дано, що градусна міра кута ВАС дорівнює градусній мірі кута EDF.

За теоремою про бічну сторону і кут протилежної бічній стороні у подібних трикутниках, ми можемо стверджувати, що трикутники АВС і DEF є подібними.

Тепер ми знаємо, що відповідні сторони подібних трикутників пропорційні.

AB / DE = AC / DF = BC / EF.

Заміняємо відомими значеннями:

AB / DE = AC / DF = BC / EF,

AB / DE = AC / DF = 8 / EF.

Оскільки AB = DE і AC = DF, ми можемо записати:

1 = 1 = 8 / EF.

Звідси ми отримуємо:

8 = EF.

Таким чином, довжина сторони EF дорівнює 8 см.


если не трудно - поставьте лучший ответ:)