Знайти площу прямокутника , якщо довжина 20 см , а ширина у 4 рази менша


Ответы на вопрос

Отвечает Абуова Каракат.
Якщо я правильно розумію, то
1. 20:4=5см - ширина прямокутника
2. Площа прямокутника S=a×b
3. S = 20×5=100см