Обчисліть: sin 30° + 0,5 tg 45°​


Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.

Ответ:

1

Объяснение:
1/2+0,5*1=1/2+1/2=1
1) приводимо синус та тангенс
2) обчисляємо
3) вичислили