знайдіть кут між похилою АВ та площиною а, якщо довжина АВ дорівнює 36 см, а її проекція на площину

а - 18 см

Ответы на вопрос

Отвечает Забегайло Снежана.

Ответ:

60°

Объяснение:

Дано: площина α; АС⊥α;  АВ=36 см. ВС=18 см. Знайти ∠АВС.

ВС=1/2 АВ, отже ∠А=30° за властивістю катета, який у 2 рази менший за гіпотенузу. Тоді ∠В=90-30=60° за властивістю суми гострих кутів прямокутного трикутника.