сторони трикутника дорівнюють 4 см, 8 см, 10см. Знайдіть периметр подібного йому трикутника, якщо

його сторона дорівнює 20 см і є най більшою

Ответы на вопрос

Отвечает Коломоец Дарья.

Коефіцієнт подібності = 20/10=2

Перша сторона = 8 см

Друга сторона = 16 см

P=8+16+20=44 см

Відповідь: 44 см.

Если будут вопросы- обращайтесь:)