срочно !!!!!!!!¡!!!!!!!! різниця основи трапеції дорівнюють 17 см а цередня лінія 14 см знайдіть

основи трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомова Эрика.

Розв'язання завдання додаю

Отвечает Осипчик Максим.

а-b=17

( а+b) / 2. = 14

a = 17 + b

(17+b+b) = 28

2b =28 -17

b = 5,5

a = 17 + 5.5. = 22.5

верхняя сторона трапеции = 5.5

основа трапеции = 22.5