У прямокутному трикутнику ABC (C-90) AB = 8 см, кут B = 43. Знайдіть катети AC i BC​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобур Маша.

ВС=АВcos43°=8*cos43°

АС=8*sin43°=8*sin43°