| Периметр паралелограма дорівнює 126 см. Знайдіть його сторони, якщо дві з них відносяться як 4:

5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шерин Никита.

Ответ:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності

2(4х+5х)=126

18х=126

х=7

сторона1 =4*7=28см

сторона2=5*7=35см