Дано трикутник ABC,висоти цього трикутника,проведені до сторін АС і АВ,дорівнюють 3 см і 2 см

відповідно.Знайдіть відношення АС до АВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгин Леонид.

Площа трикутника рівна половині добутку сторони трикутника на висоту, опущену до цієї сторони.

 \tt S=\dfrac{AB\cdot CE}{2} з іншого боку  \tt S=\dfrac{AC\cdot BD}{2} . Прирівнюємо площі, маємо


 \tt \dfrac{AB\cdot CE}{2}=\dfrac{AC\cdot BD}{2}~~~\Rightarrow~~\dfrac{AC}{AB}=\dfrac{CE}{BD}=\dfrac{2}{3}



Відповідь: 2/3.


Отвечает Галушка Никита.

Решение задания приложено