1 сторона трикутника на 2 дм більша за другу і в 1.5 рази менша за третю Знайдіть сторони

трикутника якщо його периметр дорівнює 40 дм

Ответы на вопрос

Отвечает Саміленко Марина.

Х+(Х+2)+1,5Х=40

2Х+1,5Х=40-2

3,5Х=38

Х=10,85

1)10,85 дм

2) 12,85 дм

3) 16,275 дм