Периметр прямокутника дорівнює 48см.Знайдій сторони прямокутника ,якщо: 1) дві його сторони

відносяться , як 2:3; 2) відстань між серединами двох його протилежних сторін дорівнює 10см; Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Егор.

1) P=48см

знати AB,BC,CD,AD

AB=CD,BC=AD

Нехай,К-кофіцієнт пропорційності,тоді:

2(2к+3к)=48

2к+3к=24

5к=24

к=24/5

к=4.8(см)



Отже,сторони дорівнюють 2к=2*4.8=9.6см,3к=3*4.8=14.4см

Відповідь 9.6см,14.4см,96см,14.4см