чому дорівнюють внутрішни різностороні кути при паралельних прямих і січні, якщо їх сума дорівнює

107 градусів 94, 132,43

Ответы на вопрос

Отвечает Апеков Биржан.

Ети углы равны=>

1)107/2=53,5

2) 94/2=47

3) 132/2=67

4) 43/2 =21,5