Перимитр рівнобедриного трикутника = 38 см бічна сторона більша від основи на 7 см знайдіть сторони

трикутника ПОЖАЛУЙСТА ПОМОЖІТЬ ------------------------------------------

Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.
У рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні.
Нехай сторона основи буде х см, а бічна сторона - (х+7) см. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 38 см. Складаємо рівняння:
P=a+2b \\ 38=x+2(x+7) \\ 38=x+2x+14 \\ 3x=24 \\ x=8

Отже, сторона основи буде 8см, а бічна сторона 8+7=15 см.

Відповідь: 8см, 15см, 15см.