Радіуси двох кіл дорівнюють 5см і 9 см .Визначте відстань між їхніми центрами ,якщо кола

дотикаються одне до одного:a)внутрішньо,в)зовнішньо.

Ответы на вопрос

Отвечает Саргсян Марат.

Пусть радиус большего круга R, маленького - r. Тогда для первого случая L=R-r=4 см, для второго L=R+r=14 см.