Помогите, пожалуйста Трикутник, периметр якого 48 см, подибный до прямокутного трикутника з

катетами 3 и 4 см. Знайдить бильшу сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанова Кристина.
Якщо катети трикутника дорівнюють 3 і 4 см, то гіпотенуза 5 см

(єгипетський трикутник), Р=3+4+5=12 см.

48:12=4, це коефіціент пропорційності даних трикутників

5*4=20 см це найбільша сторона більшого трикутника.

Відповідь: 20 см.