Срочно. Паралелограм ABCD і трапеція ABKL, у якої АВ || KL, не лежать в одній площині, М -

середина ВК,N - середина AL.1) Доведіть, що MN || CD,2) Знайдіть MN, якщо CD = 10 см,КL= 4 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Attwood Eva.

Ответ:

Объяснение:

1) МN - cередня лінія трапеції, значить МN║АВ,

так як АВСD паралелограм АВ║CD, значить і МN║CD

2) МN=(AB+LK)/2

АВ=СВ(як протилежны сторони паралелограма)

MN=(10+4)/2=14/2=7