Знайдіть площу сектора круга радіуса 18см, якщо дуга сектора дорiвнюэ 2П см


Ответы на вопрос

Отвечает Метельская Вероника.
Формула для обчислення S = 1/2Lr
Отже розвязання :

Sсек.= 1/2Lr
L - довжина дуги
r - радиус круга
За умовою :

L = 2п см ; r = 18cм
Sсек.= 1/2Lr = 1/2×2п×18 = 18 !

Відповідь : Площа сектора дорівнює 18 см .