2 Угла Трапеции равны 36 ( градусов ) и 62 ( градуса ). Найти углы трапеции


Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.
Углы трапеции по боковым сторонам в сумме=180
180-36=144
180-62=118
36, 144, 118, 62
Отвечает Синьков Кирилл.
 проводимо висоту до більшої сторони і шукаємо кут в трикутнику 180-90-36=54  кут трапеції =90+54=144 так само з другого боку проводимо висоту до більшої сторони і шукаємо кут =180-90-62=28 а кут трапеції 90+28=118