Периметр трикутника дорівнює 62 см. Знайдіть довжини його сторін якщо одна з них довша за другу в 2

рази, а за третю на 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кубышкин Никита.
Нехай одна сторона дорівнює х, друга сторона х/2, третя х-8. Маємо: Р=х+(х/2))+(х-8)=62, х+0,5х+х-8=62, 2,5х=62+8, 2,5х=70, х=70:2,5, х=28. Отже, перша сторона дорівнює 28 см, друга 28:2=14 см, третя 28-8=20 см.