В паралелограмі MNKP NMP=30°, висота NА ділить сторону КР на відрізки см і 6 см. Знайдіть діагональ

NP. ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!! ДАЮ 25 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Римарчук Діма.

Ответ:

NA=tg30*8v3=v3/3*8v3=24/3=8

NP=v(8^2+6^2)=v(64+36)=v100=10

Объяснение: