За допомогою векторів доведіть, що чотирикутник АВСD з вершинами в точках А(2; - 2), В( 1; 2), С( -

3; 1) і D ( - 2; - 3) є прямокутником.

Ответы на вопрос

Отвечает Бычков Владимир.
У прямокутника діагоналі рівні: АС=ВD.
АС² =(х1-х2)²+(у1-у2)²=(2+3)²+(-2-1)²=2
5+9=34; АС=√34.
ВD²=(1+2)²+(2+3)²=9+25=34; ВD=√34.
АВСD - прямокутник