знайти відстань від точки М до сторони квадрата, якщо відстань від цієї точки до площини квадрата

12 см а довжина сторони квадрата 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Курганова Диана.
Точка О перетин діагоналей квадрата. ОМ=12, АВСД квадрат, точка К середина сторони квадрата, ОК=5. за т.Пифагора ОК**2=ОМ**2+ОК**2=144+25=169. Отже ОК=13