Кут K трикутника КМН в 3 рази більший за кут М і в 2 рази менший за кут Н. Знайти кути трикутника

(ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Таширова Феруза.

Ответ:

K = 54, H = 108, M = 18

Объяснение:

Нехай x = K, тоді М  = \frac{x}{3} , Н = 2х

Складаємо рівняння:

х + \frac{x}{3} + 2x = 180 (сума всіх кутів трикутника = 180)

3х + х + 6x = 540 (Домножили попереднє рівняння на 3, щоб позбутися дробу)

10х = 540

x = 54

K = 54

M = \frac{54}{3} = 18

H = 2 · 54 = 108