У трикутнику ABC BH-висота, AD-бісектриса . Тупий кут між BH і AD у 4 рази більший за кут DAB.Чому

дорівнює кут CAB?

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Кристина.

Ответ:

45 градусів

Объяснение:

Тупий кут між ВН і АD = 90 градусів (висота утворює прямий кут)

отже DAB = 90/2=22,5 градусів

звідси СAB = 22,5 * 2 = 45 градусів

(накресли малюнок і все зрозумієш))