трикутник ABC - правильний зі стороною а ; R і r - радіус описаного і вписаного кіл.Обчісліть

r,якщо а = 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Габитов Артем.

Радіус вписаного в правильний трикутник кола, дорівнює

r=\frac{a\sqrt{3}}{6}=\frac{12\sqrt{3}}{6}=2\sqrt{3} см