ПЛИЗЗЗЗЗЗЗЗЗ СРОЧНО!!!!!!!!!!! Основа прямої призми — прямокутний трикутник з катетом 4 см і

гіпотенузою 5 см. Висота призми дорівнює 6 см. Знайдіть площу поверхні призми

Ответы на вопрос

Отвечает Щербина Константин.

Рішення:

Повна площа призми S = 2Sпідстава + Sбiчна

Другий катет підстави а = √с²-b²=√5²-3²=√16 = 4 см

Периметр підстави Р = а + b + c = 12 см

Площа підстави S= ab/2 = 6 cм²

Бічна поверхня  S= Р*h = 12*6 = 72 см²

S = 2*6 + 72 = 84 см²