Знайдіть радіус кола, описаного навколо трикутника зі сторонами 5коренів з 3см і 2см та кутом між

ними 30.

Ответы на вопрос

Отвечает Rudnev Roman.
Найдем третью сторону треугольника по теореме косинусов.
c² = a² +b² - 2abcos30° = 75 +4 -2*2*5√3* √3/2 = 49
c=7.
 По теореме синусов  с/ sin 30° = 2R.
R = 7 / (2* sin 30°) = 7 см.