Площу бічної поверхні прямої чотирикутної призми Сторона основи якої дорівнюють 5 см і 6 см 4 см 7

см а бічне ребро дорівнює 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Як ми знаємо, площа бічної поверхні прямої призми це S=Ph, де P – периметр основи, а h – бічна ребро.

Знайдемо P. P=5+6+4+7=22 (см)

Тепер ми можемо знайти площу бічної поверхні:

S=22×10=220 (см²)

Відповідь: 220 см²