Площа осьового перерізу циліндра 6/п см2 знайдтть s.б.п


Ответы на вопрос

Отвечает Плешаков Артем.

Sб.п обчислюється за формулою 2 пrh, а Sо.п - 2rh. Звідси Sб.п буде дорівнюватиме  Sо.п • п. Sб.п = 6/п • п =  6 ( см2)