Хорди МК і РF кола перетинаються в точці Е. Знайдіть довжину відрізка ЕF, якщо МЕ = 4 см, ЕК = 3

см, РЕ = 2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Маляренко Алина.
По свойству пересекающихся хорд : РЕ*ЕF=МЕ*ЕК. Отсюда  ЕF= МЕ*ЕК/ РЕ= 4*3/2=6