Допоможіть вирішити! Знайдіть кути P i L чотирикутника APLB,вписаного в коло,якщо

кутА=160°,кутВ=70°​ Дам багато балів!!!Дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Попенова Диана.

Ответ:

Кут L=180-160=20°

Кут P=180-70=10°

Объяснение: