Знайдіть радіус кола,якщо діаметр дорівнює 5,6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лубяницкая Вика.

радіус кола в два рази більший за діаметр.

D = 2R => R=D/2 = 5.6/2 = 2.8 см