Точка С належить відрізку AB, довжина якого дорівнює 18 см,і ділить його частнии, різниця між якими

дорівнює 8 см.Через точку С перпендикулярно відрізку AB проведено пряму а. Знайдіть відстані від точок A і В до прямої а.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Эвелина.

Нехай АС- х см, а СВ = х+8 см

тоді х+х+8=18

2х=18-8

2х=10

х=5 (см) відрізок Ас;

5+8=13 (см) відрізок СВ

Відповідь: відстань від точки А до прямої а 5 см. а від точки В 13 см.