Обчисліть площу бічної поверхні конуса,в якому твірна дорівнює 13 см,а висота становить:12 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.
L=13см,h=12см
R=√(L²-h²)=√(169-144)=√25=5см
Sб=πRL
S=π*5*13=65πсм²