Скільки молекул міститься у водні кількістю речовини 1,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Биттер Соня.

N(H_2) = v(H_2) * N(_A) = 1.5 * 6.02 * 10²³ =  9.03 * 10²³ (молекул)