Обчисли масову частку оцетової кислоти в розчині в одержаному результаті розчинення 150г кислоти у

200г води!!!Решение пж

Ответы на вопрос

Отвечает Жиряков Дима.
M(розчину) = 150 г + 200 г = 350 г
ω= 150 г/350 г = 0,4286 або 42,86%
Отвечает Груздева Саша.
Дано:
m (р.р.) = 150 г * або ж m (CH3COOH) = 150 г*
m (розчинника) = 200 г *або ж m (H2O) = 200 г*
W (р.р.) - ? *або ж W (CH3COOH) - ?

Розв'язання:
W (р.р.) = (m (р.р.) / m (розчину)) * 100%
m (розчину) = m (р.р.) + m (розчинника)
m (розчину) = 150 г + 200 г = 350г
W (р.р.) = (150 г / 350г) * 100% ≈ 42,86%