У розчині масою 120г міститься глюкоза масою 3г. Визначте масову частку розчиненої речовини.


Ответы на вопрос

Отвечает Αнисимова Наталия.
M(в-ва) = 3 (г)
m(р-ра) = 120 (г)

W = m(в-ва) / m(р-ра)*100% =3/120*100% = 2.5%