На лужний метал масою 7.8г подіяли надлишком води утворився гідроксид масою 11.2г .який це метал?


Ответы на вопрос

Отвечает Шафигулин Давид.

7,8 г                112 г

2Мет+2Н2О=2МетОН+Н2

2Х                 2(Х+16+1)

2Х*112=7,8*2(Х+17);224Х=15,6х+265,2;

224Х-15,6Х=265,2

208,4х=265,2     В умові помилка, перевірте.