Розв'яжіть задачу. Відносна густина алкену за воднем 21. Виведіть хімічну формулу алкену, запишіть

його назву, та вкажіть суму індексів у ній.ПОМОГИТЕ ПЛЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Неумоин Даня.

Ответ:

9

Объяснение:

Дано:
Dн₂ (СnH₂n) = 21
Знайти:
h - ?

Розв'язок:
Dн₂ (СnH₂n) = Mr(СnH₂n)/Mr(H₂) = 21
Mr(H₂) = 2
Mr(СnH₂n) = 2 * 21 = 42

Тепер складаємо рівняння
12n + 2n = 42
14n = 42
n = 3
₆ Відповідь: С₃Н₆ (пропен)