1. Наведіть означення та приклади реакцій: a) сполучення; б) розкладу; в) обміну; г) заміщення.​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Максим.

Ответ:

Объяснение:

а) Н2+О2=Н2О

б) Ca(OH)2 = CaO + H2O

в) NaCl + AgNO3 = AgCl + NaNO3

г) Cu + 2AgNO3 = Cu(NO3)2 + 2Ag