(Нужны только ответы) (Даю 35 баллов) Який тип реакції відповідає схемі А+В =АВ? * розкладу

заміщення обміну сполучення У реакціях сполучення може утворюватися: * одна складна речовина дві прості речовини дві складні одна проста речовина Рівняннями реакцій обміну є (декілька правильних відповідей): * Завдання з вибором декількох правильних відповідей Mg + 2HCl = MgCl2 + H2 2Fe(OH) 3 = Fe2O3 + 3H2O 2Ca + O2 = 2CaO K3PO4 + 3AgNO3 = Ag3PO4 + 3KNO3 2HgO = 2Hg + O2 Br2 + 2KI = 2KBr + I2 CaBr2 + 2HF = CaF2 + 2HBr CaCl2 + Na2CO3 = CaCO3 + 2NaCl До якого типу хімічних реакцій належить реакція 3Н2+2N2=2NH3: * заміщення розкладу сполучення обміну

Ответы на вопрос

Отвечает Мухин Михаил.

A+B=AB

Реакция сполучення

одна складна речовина

1)Mg+2HCl=MgCl2+H2

реакция замещения

2)реакция разложения

3)реакция присоединения

4)реакция обмена

5)реакция разложения

6)реакция замещения

7)реакция обмена

8)реакция обмена

3H2+N2=2NH3

сполучення