(Нужны только ответы) (Даю 35 Баллов) Вкажіть тип хімічної реакції і сумму всіх коефіцієнтів у

реакції Al2O3+H2 = H2O+Al * розкладу, 9 заміщення, 9 заміщення, 8 сполучення, 8 обміну, 9 розкладу, 8 Реакція заміщення: * 2HgO=2Hg+O2 C+O2=CO2 CaO+2HCl=CaCl2+H2O 2Na+2H2O=2NaOH+H2 Укажіть усі правильні твердження стосовно реакцій обміну * (Завдання з вибром декількох правильних відповідей) при реакціях обміну число вихідних речовин більше від числа продуктів реакції при реакціях обміну число вихідних речовин менше від числа продуктів реакції при реакціях обміну число реагентів не змінюється реакції обміну можливі тільки між складними речовинами Реакція обміну це: * HCl + NaOH → NaCl + H2O CuO + H2 → Cu + H2O 2Ca + O2 →2CaO - 2KMnO4 → K2MnO4 + MnO2 + O2 - Під час реакцій розкладу утворюється * одна проста речовина декілька простих або складних речовин одна складна речовина

Ответы на вопрос

Отвечает Алискеров Рамазан.

Al2O3+3H2=2Al+3H2O

1+3+2+3=9 реакция замещения

Реакция замешения:

2Na+H2O=2NaOH+H2

Реакция обмена:

HCl+NaOH=NaCl+H2O

декілька простих або складних речовин