Порахувати відносну атомну масу : N2 Fe2O3 Ca AgNO3 KOH AL2(SO4)3


Ответы на вопрос

Отвечает Байкобекова Фарида.

1. Діазот (N2):
- Два атоми азоту (N): 2 * 14 г/моль = 28 г/моль

2. Гематит (Fe2O3):
- Два атоми заліза (Fe): 2 * 56 г/моль = 112 г/моль
- Три атоми кисню (O): 3 * 16 г/моль = 48 г/моль
Всього: 112 г/моль (Fe) + 48 г/моль (O) = 160 г/моль

3. Вапно (Ca):
- Один атом кальцію (Ca): 40 г/моль

4. Нітрат срібла (AgNO3):
- Один атом срібла (Ag): 107 г/моль
- Один атом азоту (N): 14 г/моль
- Три атоми кисню (O): 3 * 16 г/моль = 48 г/моль
Всього: 107 г/моль (Ag) + 14 г/моль (N) + 48 г/моль (O) = 170 г/моль

5. Калій гідроксид (KOH):
- Один атом калію (K): 39 г/моль
- Один атом кисню (O): 16 г/моль
- Один атом водню (H): 1 г/моль
Всього: 39 г/моль (K) + 16 г/моль (O) + 1 г/моль (H) = 56 г/моль

6. Сульфат алюмінію (AL2(SO4)3):
- Два атоми алюмінію (Al): 2 * 27 г/моль = 54 г/моль
- Три атоми сірки (S): 3 * 32 г/моль = 96 г/моль
- Дванадцять атомів кисню (O): 12 * 16 г/моль = 192 г/моль
Всього: 54 г/моль (Al) + 96 г/моль (S) + 192 г/моль (O) = 342 г/моль

Ці значення представляють масу одного моля кожної згаданої сполуки у грамах.

@studyworkss - Тг канал. Приєднуйся, тут тобі допоможуть вирішити всі завдання які буде потрібно