При взаємодії 27,4 г двохвалентного металу з водою виділилось 0,4 г водню. Який це метал?​


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Роман.

Ответ:

Объяснение:

уравнение реакции:

Me + 2H2O = Me(OH)2 + H2

количество водорода:

n(H2) = m/M = 0,4/2 = 0,2 моль

M(Me) = m/n = 27,4/0,2 = 137 г/моль - это барий Ва