СРОЧНО!!! ДАЮ 70 БАЛІВ!!! Змішали 100 г розчину з масовою долею солі 20% і 50 г розчину з масовою

часткою такою ж солі 32%. Знайдіть масову частку солі у новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Нина.

Ответ:Масова частка солі у новому розчині може бути знайдена за допомогою формули: 

%(солі) = (маса солі у новому розчині) / (загальна маса нового розчину) * 100%.

Загальна маса нового розчину дорівнює сумі мас двох початкових розчинів: 100 г + 50 г = 150 г.

Далі обчислюємо масу солі в новому розчині:

маса солі в першому розчині = 100 г * 0.2 = 20 г,

маса солі в другому розчині = 50 г * 0.32 = 16 г,

маса солі у новому розчині = 20 г + 16 г = 36 г.

Тепер можемо обчислити масову частку солі у новому розчині:

%(солі) = (36 г / 150 г) * 100% ≈ 24%.

Таким чином, масова частка солі у новому розчині приблизно дорівнює 24%.

Объяснение: а потому что понабирают всяких