Лаборант приготував 200 г розчину, в якому масова частка солі становить 12%. Скільки води потрібно

додати до цього розчину, щоб отримати розчин з масовою часткою солі 3%

Ответы на вопрос

Отвечает Разумков Кирилл.

Объяснение:

Дано:

m'розч = 200 г

W1= 12 % = 0,12

W2= 3% =0,03

Решение:

m'( розч) = 200 * 0,12 = 24 г

24 г 24

0,04= ____ = ____

200+ m (H2O) 200 + x

24 г = 16 + 0,03

0,03 х = 1,5

х= 1,5 : 0,03

х= 50 г

Ответ : 50 г воды